Supermarket jest lepszy od monopolowego bo ma więcej rzeczy ale ma tez swój minus ma troche większe ceny.
chleb razowy-2,50zł chleb z ziarnami-2,50zł chleb zwykły-2zł bagietka-1,50zł bułki-50 gr sztuka mleko-3zł sok(różne smaki )-3zł herbata-3zł kawa-4zł szynka-2zł=10 dag udko z kurczaka-5 zł kilo piers(z kurczaka oczywiscie bez skojarzen )=5zł kilo skrzydelko-5zł kilo mielone-6zł kilo ser-4zł sztuka twaróg-3zł sztuka warzywa: marchewka-4zł kilo seler-5zł kilo salata-4zł kilo buraki-5zł kilo cebula-3zł kilo pieczarki-6zł kilo kapusta-5zł kilo czosnek-4zł kilo bób-8zł kilo owoce: agrest-6zł kilo arbuz-9zł kilo śliwki-7zł kilo jablko-6zł kilo gruszki-5zł kilo truskawki-6zł kilo winogrona-7zł kilo banany-5zł kilo
płatki śniadaniowe: nestle nesquik-4zł paczka cini minis-4zł paczka kangoos-3 zł chocapic-4 zł corn flakes-3 zł cherios-4 zł fitnes-5zł
chemia: pasta do zębów blendamed-5zł sztuka sensodyne-4zł inne-3zł szampon do włosów adidas-7zł shamtoo(czy jakos tak)-5zł inne-6zł szczoteczka do zębów-3zł colgate 360-5zł mydło w płynie-6zł mydło w kostce-3zł płyn do kąpieli-4zł
Produkty będą aktualizowane.
|